מבצע אתר אינטרנט מערכת שיווקית חכמה

מה כולל האתר המוצע?

על מנת שהאתר שלך יצדיק את קיומו, האתר שאבנה עבורך יכלול את כל המרכיבים המשמעותיים שניתן לראות באתר שלי, כולל:

 • גישה זמינה לטופס יצירת קשר מכל דף באתר.
 • כפתור חיוג המאפשר ללקוחותיך להזין את מס' הטלפון שלהם ולקבל מיידית שיחה חוזרת ממך. לא כל הלקוחות אוהבים למלא טפסים, חלקם גם ידחה ביצוע שיחה אליך או שלא יקבל מענה כשיתקשר ולאחר מכן פשוט יפנה למתחרה.
  כפתור החיוג מבטיח שלא תחמיץ שיחות וגם אם אינך יכול לענות כשהלקוח מתקשר, הכפתור יזכיר זאת לך ויצור את הקשר ביניכם ברגע שיתאפשר כך שלא תחמיץ אף פניה.
 • כפתור המאפשר לפונה יצירת קשר מיידית באמצעות הוואטסאפ.
 • צ'אט איתך או עם הנציג שלך, כאשר אם אינך זמין לענות למבקר, הצ'אט הופך למסייע וירטואלי עם תשובות אוטומטיות וטיפול באיסוף פרטי המבקר. כל זאת במגוון שפות פופולאריות, כך שאינך מפסיד אף פניה.
 • אפשרות זמינה וקלה למבקרי האתר להשאיר הודעה קולית באתר שתקבל/י באימייל. לא כולם אוהבים למלא טפסים ואנו מאפשרים לכל אחד ליצור קשר בדרך המועדפת עליו כך שלא תפסיד/י אף אחד.
 • אפשרות למשלוח הודעות למסכי המחשבים והסמארטפונים של לקוחות פוטנציאליים גם כשאינם נמצאים באתר.
 • האתר מונגש לבעלי מוגבלויות.
 • האתר מאובטח. גוגל נותנת עדיפות במיקומים בדפי התוצאות לאתרים מאובטחים. מעבר לכך אתר לא מאובטח עלול להרתיע את הפונה להשאיר את פרטיו.
 • האתר ידידותי למנועי חיפוש כך שגוגל תבין במה מדובר עם סיכוי למיקום טוב יותר בתוצאות החיפוש.
 • האתר מותאם לסלולארי. לא מעט מלקוחותיך יגיעו אל האתר שלך באמצעות הטלפון הסלולארי וחשוב שהאתר שלך ייראה כהלכה במכשיר שלהם על מנת שלא ימהרו לצאת ממנו מבלי ליצור איתך קשר.
 • האתר מאוחסן בשרת מהיר וזמין בחוות השרתים של 012 לתקופה של שנתיים ללא חיוב נוסף. לא מעט בוני אתרים אינם מספקים גם פתרון אחסון ובעל העסק מוצא עצמו מחוייב בהוצאות אחסון בנוסף להשקעה באתר. כשאני אבנה עבורך את האתר זה לא יקרה.
  מעבר לכך, אחסון האתר בשרת ייעודי שלי יבטיח לך שלא תיפול בין הכסאות במקרה של תקלה, בין בונה האתר שיאשים את המאחסן ולהיפך.
 • קמפיין שיווקי של יום אחד בפייסבוק לחשיפת האתר שלך בפני לקוחות פוטנציאליים ורלבנטיים לעסק שלך, כדי לתת לך נקודת התחלה טובה.

בניית אתרים

אתר האינטרנט של העסק שלך נועד לסייע לעסק להגדיל את מעגל לקוחותיו והכנסותיו.

אתר אינטרנט שאיננו מבצע זאת חוטא למטרה לשמה הוקם.

יש לא מעט בעלי עסקים המשקיעים סכומי עתק בעיצוב אתר מפואר ומושקע שחוץ מהם, מחבריהם ומשפחתם אף אחד לא שומע עליו ומודע לקיומו.

עיצוב נאה כשלעצמו לא יביא את הלקוחות אל האתר ויש צורך לבצע פעולות לצורך כך.
בנוסף, חשוב לדאוג לכך שכשלקוחות פוטנציאליים מגיעים לאתר, האתר יעשה את המוטל עליו ויניע אותם ליצור איתך קשר.

מעבר לכך, לעיתים באתר כזה בו הושקע הון בעיצוב, לא הושקעה מחשבה בידידותיות, באפשרויות יצירת קשר ןלא פעם תתקשו למצוא בו טופס יצירת קשר או מס' טלפון, כך שגם כשתגיעו אליו בדרך כלשהי, סביר להניח שתצאו מבלי ליצור קשר עם בעל האתר.

בפני גולשי האינטרנט .יש כמה וכמה אתרים שמסוגלים לתת מענה לצרכיהם ואם אתר האינטרנט שלך לא יאפשר להם קבלת תשובות ומידע במהירות ובקלות, הם לא יתאמצו לחפש אותם ויעברו למתחרה שלך.

אתר איננו רהיט או עציץ ולצד היותו מעוצב בצורה מקצועית ומכובדת, הוא אמור לעבוד למענך ולהוות את איש המכירות הנוסף שלך העוסק במלאכתו 24/7. אם אין זה כך, מה הטעם בהשקעה באתר?

כל האמור לעיל מוצע כרגע לתקופה מוגבלת